RMCF2010FT5R49
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT5R49 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2010FT5R49
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.49 OHM 1% 3/4W 2010
Arkusze danych: 1.RMCF2010FT5R49.pdf2.RMCF2010FT5R49.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2010FT5R49
Part Number RMCF2010FT5R49 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.49 OHM 1% 3/4W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1763394 pcs Arkusz danych 1.RMCF2010FT5R49.pdf2.RMCF2010FT5R49.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 5.49 Ohms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5.49 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film