RMCF2010FT47R5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT47R5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2010FT47R5
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 47.5 OHM 1% 3/4W 2010
Arkusze danych: 1.RMCF2010FT47R5.pdf2.RMCF2010FT47R5.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2010FT47R5
Part Number RMCF2010FT47R5 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 47.5 OHM 1% 3/4W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2187177 pcs Arkusz danych 1.RMCF2010FT47R5.pdf2.RMCF2010FT47R5.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 47.5 Ohms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2010 (5025 Metric) Inne nazwy RMCF 1/2 47.5 1% R