RMCF2010FT40R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF2010FT40R2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF2010FT40R2
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 40.2 OHM 1% 3/4W 2010
Arkusze danych: 1.RMCF2010FT40R2.pdf2.RMCF2010FT40R2.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF2010FT40R2
Part Number RMCF2010FT40R2 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 40.2 OHM 1% 3/4W 2010 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1566156 pcs Arkusz danych 1.RMCF2010FT40R2.pdf2.RMCF2010FT40R2.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2010 Rozmiar / Wymiar 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 40.2 Ohms
Moc (W) 0.75W, 3/4W Opakowania Original-Reel®
Package / Case 2010 (5025 Metric) Inne nazwy RMCF2010FT40R2DKR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 40.2 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film