RMCF1210JTR470
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JTR470 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1210JTR470
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.47 OHM 5% 1/2W 1210
Arkusze danych: 1.RMCF1210JTR470.pdf2.RMCF1210JTR470.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1210JTR470
Part Number RMCF1210JTR470 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.47 OHM 5% 1/2W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 302340 pcs Arkusz danych 1.RMCF1210JTR470.pdf2.RMCF1210JTR470.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 470 mOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy RMC 1/4 0.47 5% R