RMCF1210JT300R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210JT300R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1210JT300R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 300 OHM 5% 1/2W 1210
Arkusze danych: 1.RMCF1210JT300R.pdf2.RMCF1210JT300R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1210JT300R
Part Number RMCF1210JT300R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 300 OHM 5% 1/2W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3306013 pcs Arkusz danych 1.RMCF1210JT300R.pdf2.RMCF1210JT300R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 300 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy RMCF1210JT300RCT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 300 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film