RMCF1210FT78K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT78K7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1210FT78K7
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 78.7K OHM 1% 1/3W 1210
Arkusze danych: 1.RMCF1210FT78K7.pdf2.RMCF1210FT78K7.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1210FT78K7
Part Number RMCF1210FT78K7 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 78.7K OHM 1% 1/3W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3424812 pcs Arkusz danych 1.RMCF1210FT78K7.pdf2.RMCF1210FT78K7.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 78.7 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy RMC 1/4 78.7K 1% R