RMCF1210FT51K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT51K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1210FT51K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 51K OHM 1% 1/3W 1210
Arkusze danych: 1.RMCF1210FT51K0.pdf2.RMCF1210FT51K0.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1210FT51K0
Part Number RMCF1210FT51K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 51K OHM 1% 1/3W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3851758 pcs Arkusz danych 1.RMCF1210FT51K0.pdf2.RMCF1210FT51K0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 51 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 51 kOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film