RMCF1210FT33K0
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF1210FT33K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1210FT33K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 33K OHM 1% 1/3W 1210
Arkusze danych: 1.RMCF1210FT33K0.pdf2.RMCF1210FT33K0.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1210FT33K0
Part Number RMCF1210FT33K0 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 33K OHM 1% 1/3W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4044730 pcs Arkusz danych 1.RMCF1210FT33K0.pdf2.RMCF1210FT33K0.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.333W, 1/3W
Napięcie - Podział 1210 Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Seria RMCF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 1210 (3225 Metric)
Inne nazwy RMC 1/4 33K 1% R