RMCF1210FT30K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT30K1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1210FT30K1
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 30.1K OHM 1% 1/3W 1210
Arkusze danych: 1.RMCF1210FT30K1.pdf2.RMCF1210FT30K1.pdf
4000 pcs
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1210FT30K1
Part Number RMCF1210FT30K1 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 30.1K OHM 1% 1/3W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4536073 pcs Arkusz danych 1.RMCF1210FT30K1.pdf2.RMCF1210FT30K1.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 30.1 kOhms
Moc (W) 0.333W, 1/3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy RMCF 1/4 30.1K 1% R