RMCF1210FT1R10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1210FT1R10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1210FT1R10
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.1 OHM 1% 1/2W 1210
Arkusze danych: 1.RMCF1210FT1R10.pdf2.RMCF1210FT1R10.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1210FT1R10
Part Number RMCF1210FT1R10 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.1 OHM 1% 1/2W 1210 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3136150 pcs Arkusz danych 1.RMCF1210FT1R10.pdf2.RMCF1210FT1R10.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1210 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 1.1 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 1210 (3225 Metric) Inne nazwy RMCF1210FT1R10CT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.1 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film