RMCF1206JT180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JT180R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1206JT180R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 180 OHM 5% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.RMCF1206JT180R.pdf2.RMCF1206JT180R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1206JT180R
Part Number RMCF1206JT180R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 180 OHM 5% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5475269 pcs Arkusz danych 1.RMCF1206JT180R.pdf2.RMCF1206JT180R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria RMCF Tryb panel 180 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Original-Reel®