RMCF1206JG2K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206JG2K70 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1206JG2K70
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.7K OHM 5% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.RMCF1206JG2K70.pdf2.RMCF1206JG2K70.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1206JG2K70
Part Number RMCF1206JG2K70 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.7K OHM 5% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9415608 pcs Arkusz danych 1.RMCF1206JG2K70.pdf2.RMCF1206JG2K70.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria RMCF Tryb panel 2.7 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RMC 1/8 2.7K 5% G