RMCF1206FT4K42
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT4K42 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1206FT4K42
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 4.42K OHM 1% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.RMCF1206FT4K42.pdf2.RMCF1206FT4K42.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1206FT4K42
Part Number RMCF1206FT4K42 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.42K OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4302260 pcs Arkusz danych 1.RMCF1206FT4K42.pdf2.RMCF1206FT4K42.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria RMCF Tryb panel 4.42 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Original-Reel®
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RMCF1206FT4K42DKR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 4.42 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film