RMCF1206FT1K18
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FT1K18 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1206FT1K18
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.18K OHM 1% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.RMCF1206FT1K18.pdf2.RMCF1206FT1K18.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1206FT1K18
Part Number RMCF1206FT1K18 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.18K OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8649149 pcs Arkusz danych 1.RMCF1206FT1K18.pdf2.RMCF1206FT1K18.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria RMCF Tryb panel 1.18 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RMCF 1/8 1.18K 1% R