RMCF1206FG35R7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF1206FG35R7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF1206FG35R7
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 35.7 OHM 1% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.RMCF1206FG35R7.pdf2.RMCF1206FG35R7.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF1206FG35R7
Part Number RMCF1206FG35R7 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 35.7 OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8049670 pcs Arkusz danych 1.RMCF1206FG35R7.pdf2.RMCF1206FG35R7.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria RMCF Tryb panel 35.7 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 35.7 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film