RMCF0805JT1R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JT1R30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0805JT1R30
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.3 OHM 5% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RMCF0805JT1R30.pdf2.RMCF0805JT1R30.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0805JT1R30
Part Number RMCF0805JT1R30 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.3 OHM 5% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11161987 pcs Arkusz danych 1.RMCF0805JT1R30.pdf2.RMCF0805JT1R30.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RMCF Tryb panel 1.3 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy RMCF0805JT1R30CT
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.3 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film