RMCF0805JG2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805JG2R20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0805JG2R20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.2 OHM 5% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RMCF0805JG2R20.pdf2.RMCF0805JG2R20.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0805JG2R20
Part Number RMCF0805JG2R20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.2 OHM 5% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12890442 pcs Arkusz danych 1.RMCF0805JG2R20.pdf2.RMCF0805JG2R20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RMCF Tryb panel 2.2 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy RMC 1/10 2.2 5% G