RMCF0805FT82R5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT82R5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0805FT82R5
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 82.5 OHM 1% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RMCF0805FT82R5.pdf2.RMCF0805FT82R5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0805FT82R5
Part Number RMCF0805FT82R5 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 82.5 OHM 1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6641141 pcs Arkusz danych 1.RMCF0805FT82R5.pdf2.RMCF0805FT82R5.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RMCF Tryb panel 82.5 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Cut Tape (CT)