RMCF0805FT7M87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FT7M87 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0805FT7M87
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 7.87M OHM 1% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RMCF0805FT7M87.pdf2.RMCF0805FT7M87.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0805FT7M87
Part Number RMCF0805FT7M87 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 7.87M OHM 1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6862129 pcs Arkusz danych 1.RMCF0805FT7M87.pdf2.RMCF0805FT7M87.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RMCF Tryb panel 7.87 MOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 7.87 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film