RMCF0805FG41K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0805FG41K2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0805FG41K2
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 41.2K OHM 1% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RMCF0805FG41K2.pdf2.RMCF0805FG41K2.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0805FG41K2
Part Number RMCF0805FG41K2 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 41.2K OHM 1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11152085 pcs Arkusz danych 1.RMCF0805FG41K2.pdf2.RMCF0805FG41K2.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RMCF Tryb panel 41.2 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy RMC 1/10 41.2K 1% G