RMCF0805FG100R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0805FG100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0805FG100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 100 OHM 1% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RMCF0805FG100R.pdf2.RMCF0805FG100R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0805FG100R
Part Number RMCF0805FG100R Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 100 OHM 1% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4498 pcs Arkusz danych 1.RMCF0805FG100R.pdf2.RMCF0805FG100R.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.125W, 1/8W
Napięcie - Podział 0805 Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria RMCF