RMCF0603JT910K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JT910K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0603JT910K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 910K OHM 5% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RMCF0603JT910K.pdf2.RMCF0603JT910K.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0603JT910K
Part Number RMCF0603JT910K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 910K OHM 5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20878897 pcs Arkusz danych 1.RMCF0603JT910K.pdf2.RMCF0603JT910K.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Seria RMCF Tryb panel 910 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy RMC 1/16 910K 5% R