RMCF0603JT5R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JT5R60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0603JT5R60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.6 OHM 5% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RMCF0603JT5R60.pdf2.RMCF0603JT5R60.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0603JT5R60
Part Number RMCF0603JT5R60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.6 OHM 5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17320898 pcs Arkusz danych 1.RMCF0603JT5R60.pdf2.RMCF0603JT5R60.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Seria RMCF Tryb panel 5.6 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy RMC 1/16 5.6 5% R