RMCF0603JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603JT100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0603JT100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 5% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RMCF0603JT100R.pdf2.RMCF0603JT100R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0603JT100R
Part Number RMCF0603JT100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11349236 pcs Arkusz danych 1.RMCF0603JT100R.pdf2.RMCF0603JT100R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Seria RMCF Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Cut Tape (CT)