RMCF0603FT221K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT221K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0603FT221K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 221K OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RMCF0603FT221K.pdf2.RMCF0603FT221K.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0603FT221K
Part Number RMCF0603FT221K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 221K OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9380968 pcs Arkusz danych 1.RMCF0603FT221K.pdf2.RMCF0603FT221K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Seria RMCF Tryb panel 221 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Cut Tape (CT)