RMCF0603FT1M07
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0603FT1M07 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0603FT1M07
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.07M OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RMCF0603FT1M07.pdf2.RMCF0603FT1M07.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0603FT1M07
Part Number RMCF0603FT1M07 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.07M OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12995001 pcs Arkusz danych 1.RMCF0603FT1M07.pdf2.RMCF0603FT1M07.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Seria RMCF Tryb panel 1.07 MOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy RMCF0603FT1M07-ND
RMCF0603FT1M07TR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.07 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film