RMCF0603FG6K04
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0603FG6K04 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0603FG6K04
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 6.04K OHM 1% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RMCF0603FG6K04.pdf2.RMCF0603FG6K04.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0603FG6K04
Part Number RMCF0603FG6K04 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 6.04K OHM 1% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12454667 pcs Arkusz danych 1.RMCF0603FG6K04.pdf2.RMCF0603FG6K04.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.1W, 1/10W
Napięcie - Podział 0603 Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) Seria RMCF
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Polaryzacja 0603 (1608 Metric)
Inne nazwy RMC 1/16 6.04K 1% G