RMCF0402JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402JT100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0402JT100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 5% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.RMCF0402JT100R.pdf2.RMCF0402JT100R.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0402JT100R
Part Number RMCF0402JT100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 5% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17968513 pcs Arkusz danych 1.RMCF0402JT100R.pdf2.RMCF0402JT100R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Cut Tape (CT)