RMCF0402FT2R87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT2R87 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0402FT2R87
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.87 OHM 1% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.RMCF0402FT2R87.pdf2.RMCF0402FT2R87.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0402FT2R87
Part Number RMCF0402FT2R87 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.87 OHM 1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 17230579 pcs Arkusz danych 1.RMCF0402FT2R87.pdf2.RMCF0402FT2R87.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 2.87 Ohms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy RMCF0402FT2R87-ND
RMCF0402FT2R87TR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm)
cechy Automotive AEC-Q200 Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2.87 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozycja Thick Film