RMCF0402FT2K87
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RMCF0402FT2K87 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0402FT2K87
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES SMD 2.87K OHM 1% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.RMCF0402FT2K87.pdf2.RMCF0402FT2K87.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0402FT2K87
Part Number RMCF0402FT2K87 Producent Stackpole Electronics Inc.
Opis RES SMD 2.87K OHM 1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12728431 pcs Arkusz danych 1.RMCF0402FT2K87.pdf2.RMCF0402FT2K87.pdf
Napięcie znamionowe - AC - Napięcie - Working 0.063W, 1/16W
Napięcie - Podział 0402 Grubość (maks) ±100ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Seria RMCF
Stan RoHS Digi-Reel® Polaryzacja 0402 (1005 Metric)
Inne nazwy RMCF0402FT2K87DKR temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Numer części producenta RMCF0402FT2K87 Wysokość - Siedzą (Max) 0.016" (0.40mm)
cechy Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Rozszerzony opis 2.87k Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Equivalent Series Resistance) ±1%
Opis RES SMD 2.87K OHM 1% 1/16W 0402 Okładziny, Typ obudowy Thick Film