RMCF0402FT162K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0402FT162K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0402FT162K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 162K OHM 1% 1/16W 0402
Arkusze danych: 1.RMCF0402FT162K.pdf2.RMCF0402FT162K.pdf
10000 pcs
30000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0402FT162K
Part Number RMCF0402FT162K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 162K OHM 1% 1/16W 0402 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24875692 pcs Arkusz danych 1.RMCF0402FT162K.pdf2.RMCF0402FT162K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0402 Rozmiar / Wymiar 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Seria RMCF Tryb panel 162 kOhms
Moc (W) 0.063W, 1/16W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0402 (1005 Metric) Inne nazwy RMC 1/16S 162K 1% R