RMCF0201JT4M70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201JT4M70 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0201JT4M70
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 4.7M OHM 5% 1/20W 0201
Arkusze danych: 1.RMCF0201JT4M70.pdf2.RMCF0201JT4M70.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0201JT4M70
Part Number RMCF0201JT4M70 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.7M OHM 5% 1/20W 0201 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12778505 pcs Arkusz danych 1.RMCF0201JT4M70.pdf2.RMCF0201JT4M70.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0201 Rozmiar / Wymiar 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Seria RMCF Tryb panel 4.7 MOhms
Moc (W) 0.05W, 1/20W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0201 (0603 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.010" (0.26mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 4.7 MOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film