RMCF0201FT2K37
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT2K37 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0201FT2K37
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.37K OHM 1% 1/20W 0201
Arkusze danych: 1.RMCF0201FT2K37.pdf2.RMCF0201FT2K37.pdf
10000 pcs
30000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0201FT2K37
Part Number RMCF0201FT2K37 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.37K OHM 1% 1/20W 0201 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13557819 pcs Arkusz danych 1.RMCF0201FT2K37.pdf2.RMCF0201FT2K37.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0201 Rozmiar / Wymiar 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Seria RMCF Tryb panel 2.37 kOhms
Moc (W) 0.05W, 1/20W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0201 (0603 Metric) Inne nazwy RMC 1/20 2.37K 1% R