RMCF0201FT1R13
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT1R13 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0201FT1R13
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.13 OHM 1% 1/20W 0201
Arkusze danych: 1.RMCF0201FT1R13.pdf2.RMCF0201FT1R13.pdf
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0201FT1R13
Part Number RMCF0201FT1R13 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.13 OHM 1% 1/20W 0201 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5477823 pcs Arkusz danych 1.RMCF0201FT1R13.pdf2.RMCF0201FT1R13.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0201 Rozmiar / Wymiar 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Seria RMCF Tryb panel 1.13 Ohms
Moc (W) 0.05W, 1/20W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0201 (0603 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.010" (0.26mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.13 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film