RMCF0201FT154R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT154R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0201FT154R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 154 OHM 1% 1/20W 0201
Arkusze danych: 1.RMCF0201FT154R.pdf2.RMCF0201FT154R.pdf
10000 pcs
30000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0201FT154R
Part Number RMCF0201FT154R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 154 OHM 1% 1/20W 0201 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14365643 pcs Arkusz danych 1.RMCF0201FT154R.pdf2.RMCF0201FT154R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0201 Rozmiar / Wymiar 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Seria RMCF Tryb panel 154 Ohms
Moc (W) 0.05W, 1/20W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0201 (0603 Metric) Inne nazwy RMCF0201FT154RTR
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.010" (0.26mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 154 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Kompozycja Thick Film