RMCF0201FT137K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RMCF0201FT137K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RMCF0201FT137K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 137K OHM 1% 1/20W 0201
Arkusze danych: 1.RMCF0201FT137K.pdf2.RMCF0201FT137K.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RMCF0201FT137K
Part Number RMCF0201FT137K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 137K OHM 1% 1/20W 0201 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7072101 pcs Arkusz danych 1.RMCF0201FT137K.pdf2.RMCF0201FT137K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0201 Rozmiar / Wymiar 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Seria RMCF Tryb panel 137 kOhms
Moc (W) 0.05W, 1/20W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 0201 (0603 Metric) Inne nazwy RMCF0201FT137KCT
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.010" (0.26mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 137 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Kompozycja Thick Film