RHC2512JT4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RHC2512JT4K70
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 4.7K OHM 5% 2W 2512
Arkusze danych: RHC2512JT4K70.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RHC2512JT4K70
Part Number RHC2512JT4K70 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.7K OHM 5% 2W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 260146 pcs Arkusz danych RHC2512JT4K70.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Seria RHC Tryb panel 4.7 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 4.7 kOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film