RGC1206FTD1K69
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206FTD1K69 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGC1206FTD1K69
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.69K OHM 1% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.RGC1206FTD1K69.pdf2.RGC1206FTD1K69.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGC1206FTD1K69
Part Number RGC1206FTD1K69 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.69K OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2661258 pcs Arkusz danych 1.RGC1206FTD1K69.pdf2.RGC1206FTD1K69.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria RGC Tryb panel 1.69 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RGC 1/8 T1 1.69K 1% R