RGC1206FTC787R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGC1206FTC787R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 787 OHM 1% 1/4W 1206
Arkusze danych: RGC1206FTC787R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGC1206FTC787R
Part Number RGC1206FTC787R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 787 OHM 1% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2535555 pcs Arkusz danych RGC1206FTC787R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria RGC Tryb panel 787 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.030" (0.75mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 787 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film