RGC1206DTC11K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC1206DTC11K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGC1206DTC11K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 11K OHM 0.5% 1/4W 1206
Arkusze danych: 1.RGC1206DTC11K0.pdf2.RGC1206DTC11K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGC1206DTC11K0
Part Number RGC1206DTC11K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 11K OHM 0.5% 1/4W 1206 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1868452 pcs Arkusz danych 1.RGC1206DTC11K0.pdf2.RGC1206DTC11K0.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1206 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Seria RGC Tryb panel 11 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy RGC 1/8 T2 11K 0.5% R