RGC0805DTC10K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0805DTC10K7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGC0805DTC10K7
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10.7K OHM 0.5% 1/8W 0805
Arkusze danych: 1.RGC0805DTC10K7.pdf2.RGC0805DTC10K7.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGC0805DTC10K7
Part Number RGC0805DTC10K7 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10.7K OHM 0.5% 1/8W 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1976909 pcs Arkusz danych 1.RGC0805DTC10K7.pdf2.RGC0805DTC10K7.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0805 Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Seria RGC Tryb panel 10.7 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0805 (2012 Metric) Inne nazwy RGC 1/10 T2 10.7K 0.5% R