RGC0603DTC90K9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RGC0603DTC90K9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGC0603DTC90K9
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 90.9K OHM 0.5% 1/10W 0603
Arkusze danych: 1.RGC0603DTC90K9.pdf2.RGC0603DTC90K9.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGC0603DTC90K9
Part Number RGC0603DTC90K9 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 90.9K OHM 0.5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4136751 pcs Arkusz danych 1.RGC0603DTC90K9.pdf2.RGC0603DTC90K9.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RGC Tryb panel 90.9 kOhms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) Inne nazwy RGC 1/16 T2 90.9K 0.5% R