RGC0603DTC267R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RGC0603DTC267R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 267 OHM 0.5% 1/10W 0603
Arkusze danych: RGC0603DTC267R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RGC0603DTC267R
Part Number RGC0603DTC267R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 267 OHM 0.5% 1/10W 0603 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3775754 pcs Arkusz danych RGC0603DTC267R.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0603 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria RGC Tryb panel 267 Ohms
Moc (W) 0.1W, 1/10W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 0603 (1608 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.022" (0.55mm) cechy Automotive AEC-Q200
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 267 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film