RC14KT910K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RC14KT910K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 910K OHM 10% 1/4W AXIAL
Arkusze danych: RC14KT910K.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC14KT910K
Part Number RC14KT910K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 910K OHM 10% 1/4W AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 782195 pcs Arkusz danych RC14KT910K.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Seria RC Tryb panel 910 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Non-Inductive, Pulse Withstanding
szczegółowy opis 910 kOhms ±10% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition Kompozycja Carbon Composition