RC14KT5M60
Przegląd produktów
Part Number: RC14KT5M60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.6M OHM 1/4W 10% AXIAL
Arkusze danych: 1.RC14KT5M60.pdf2.RC14KT5M60.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC14KT5M60
Part Number RC14KT5M60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.6M OHM 1/4W 10% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 687590 pcs Arkusz danych 1.RC14KT5M60.pdf2.RC14KT5M60.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Seria RC Tryb panel 5.6 MOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RC 1/4 5.6M 10% R