RC14KT12K0
Przegląd produktów
Part Number: RC14KT12K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 12K OHM 1/4W 10% AXIAL
Arkusze danych: 1.RC14KT12K0.pdf2.RC14KT12K0.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC14KT12K0
Part Number RC14KT12K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 12K OHM 1/4W 10% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 647413 pcs Arkusz danych 1.RC14KT12K0.pdf2.RC14KT12K0.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Seria RC Tryb panel 12 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RC 1/4 12K 10% R