RC14KB1K30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RC14KB1K30
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.3K OHM 1/4W 10% AXIAL
Arkusze danych: 1.RC14KB1K30.pdf2.RC14KB1K30.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC14KB1K30
Part Number RC14KB1K30 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.3K OHM 1/4W 10% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 639794 pcs Arkusz danych 1.RC14KB1K30.pdf2.RC14KB1K30.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Seria RC Tryb panel 1.3 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RC 1/4 1.3K 10% A