RC14JT300R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JT300R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RC14JT300R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 300 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RC14JT300R.pdf2.RC14JT300R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC14JT300R
Part Number RC14JT300R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 300 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 574425 pcs Arkusz danych 1.RC14JT300R.pdf2.RC14JT300R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Seria RC Tryb panel 300 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RC 1/4 300 5% R