RC14JB3R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB3R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RC14JB3R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3 OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RC14JB3R00.pdf2.RC14JB3R00.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC14JB3R00
Part Number RC14JB3R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3 OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 504462 pcs Arkusz danych 1.RC14JB3R00.pdf2.RC14JB3R00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Seria RC Tryb panel 3 Ohms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RC 1/4 3 5% A
RC1/435%A
RC1/435%A-ND
RC1/43JA
RC1/43JA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Non-Inductive, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 3 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition Kompozycja Carbon Composition