RC14JB20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RC14JB20K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RC14JB20K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 20K OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RC14JB20K0.pdf2.RC14JB20K0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RC14JB20K0
Part Number RC14JB20K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 20K OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 568975 pcs Arkusz danych 1.RC14JB20K0.pdf2.RC14JB20K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Seria RC Tryb panel 20 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RC 1/4 20K 5% A